Nasze liceum jest najlepsze :)
 


Strona 1 z 2First   Previous   [1]  2  Next   Ostatni   
Z życia LO
 
Z serca dziękujemy...

Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców, Rodzicom, Uczniom, Samorządom SP i LO za życzliwość, wsparcie, wszystkie życzenia, modlitwę w intencji nauczycieli. Każdego dnia dziękujemy za to, że jesteście! Dobrego dnia dziś, bo to nasze wspólne święto.
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy ZSSS

  

Dzień nauczyciela

Na Mszy św. w naszej intencji z okazji Dnia Nauczyciela modliłyśmy się w małej grupie za Was i Wasze Rodziny. Nie ma cenniejszego daru jaki możemy sobie nawzajem ofiarować jak Eucharystia i przyjęta Komunia św. Pan zna nasze potrzeby i z miłością na nas spogląda zwłaszcza w chwilach trudnych: cierpienia i kryzysu i ma wobec nas plan. Nie lękajmy się, strach jest złym doradcą. Bądźmy pełni nadziei i wiary, bo mamy Ojca w Niebie, który czuwa nad nami i pragnie dla nas prawdziwego szczęścia. Należymy do tych, którzy są powołani, aby być świadkami, tak jak śpiewamy dzisiaj podczas liturgii Słowa: Dasz światło życia idącym za Tobą. I to jest nasze zadanie. Z darem modlitwy s. Renata wraz z dyrekcją i siostrami.
 

  

Ślubowanie klasy 1a

1 października klasa 1a LiceumLOSS złożyła uroczyste ślubowanie. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Eucharystii. Po części oficjalnej młodzież przygotowała ciekawy program artystyczny - scenkę z  wykorzystaniem cieni o tematyce religijnej. Ślubowanie uświetnił nasz szkolny zespół "Spectrum" oraz występ wokalny pierwszoklasistek. Gratulujemy Wam i życzymy owocnych czterech lat w naszej szkole.foto

 

  Czytaj więcej...

3b świętowała dzień chłopaka

Dzień chłopca świętowała w dniu 30.9 klasa maturalna 3b. Chłopcy fenomenalnie poradzili sobie z quizem o swoich koleżankach z klasy. W prezencie otrzymali oryginalne skarpetki, coś słodkiego i coś dla ducha wiersze o nich - ułożone przez dziewczyny z klasy. Był przepyszny tort upieczony przez Kamilę (mniammm) oraz kalambury, karaoke itd. Integracja zaliczona na duży plus.

  Czytaj więcej...

Dzień chłopca wśród nauczycieli

30 września świętowaliśmy wśród nauczycieli dzień chłopca. Słodkie życzenia złożyły swoim kolegom panie nauczycielki. Deserki znikały z pokoju nauczycielskiego bardzo szybko. Panowie! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i cierpliwości dla nas - kobiet.

  

Absolwetka naszego LO na praktyce

We wrześniu praktykę pedagogiczną w naszym LO odbywa studentka filologii angielskiej, absolwentka naszego LO, pani Sandra. 24.09 przeprowadziła zajęcia z wychowawcą w klasie 3b LO. Gratulujemy i życzymy powodzenia na studiach.

  

Sprzątanie świata

 W akcję sprzątania świata włączyli się w piątek 18 września licealiści z klas 2a i 2b. Z siostrą Martą zadbali o porządek w najbliższym otoczeniu szkoły. Brawo Wy!

  

Praktykanci w LO

We wrześniu gościmy na praktykach z języka angielskiego studentów UAM - Panią Agnieszkę (absolwentkę szkoły), Panią Michalinę, Panów Kacpra i Michała :) Życzymy im wielu miłych wrażeń z przebywania w naszej społeczności szkolnej :) Opiekunami praktyk są panie Ewelina Ludwiczak i Magdalena Droszcz. Good luck!
 

  

Kiermasz podręczników w szkole

Przez ostatni tydzień w Liceum LOSS trwał kiermasz podręczników. Prowadziła go nasza super pedagog - pani Agnieszka. Uczniowie klas młodszych mogli za korzystną cenę kupić sobie podręczniki i repetytoria przyniesione wcześniej przez starsze klasy i absolwentów. Do sprzedania zostało bardzo niewiele a od poniedziałku zacznie się rozliczanie ze sprzedającymi. Sprzedano podręczniki za ponad 1000 zł!

  

Nowy rozkład godzin lekcyjnych

  
Strona 1 z 2First   Previous   [1]  2  Next   Ostatni