Aktualności

Mistrzostw Ostrowa Wielkoposkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Categories: | Author: Radosław Pawlak | Posted: 2012-03-30 | Views: 595

29 marca 2012r. o godzinie 11.00 na ośrodku rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka odbyły się Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

W kategorii dziewcząt klas pierwszych i drugich gimnazjalnych Gabrysia Kuroszczyk zajęła III miejsce (kl. 1a), natomiast w kategorii dziewcząt klas trzecich gimnazjalnych Natalia Kalachurska również uplasowała się na III miejscu (kl. 3a). Obie zawodniczki awansują do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 12 kwietnia 2012r. w Odolanowie.

W kategorii chłopców klas pierwszych i drugich gimnazjalnych najlepiej pobiegli Michał Zemski (kl.1c) - 5 miejsce i Nikodem Szcześniak (kl. 2c)  - 7 miejsce. Natomiast w kategorii chłopców klas trzecich szkół gimnazjalnych II miejsce zajął Karol Bochyński (kl. 3c), który również awansował do Mistrzostw Powiatu w Odolanowie.