zajęcia pozalekcyjne 2021/22
 

 

Rodzaj ZAJĘĆ Odpowiedzialni termin
j. polski wspomagające kl. 3c Paulina Nagrodzka czwartek 14.05
j. polski wspomagające kl. 3a/1 Paulina Nagrodzka środa 7.30
j. polski wspmagające 3a/2 Paulina Nagrodzka środa 8.20
dodatkowy j. polski pr kl. 3a Paulina Nagrodzka czwartek 13.05
j.polski konsultacje Paulina Nagrodzka w miarę potrzeb
dodatkowy j. polski pr kl. 2a Paulina Nagrodzka czwartek 8.20
Chemia konsultacje Joanna Stasiak w miarę potrzeb
biologia wspomagające 3c Małgorzata Dąbrowska wtorek 14.05
biologia wspomagające 3a Małgorzata Dąbrowska piątek 14.05
biologia konsultacje Małgorzata Dąbrowska w miarę potrzeb
Geografia kons. Przemysław Zimniak w miarę potrzeb
Matematyka IIIc r wspomagające Stefan Glinkowski czwartek 9.10
matematyka 3c p wspomagające Stefan Glinkowski czwartek 11.05
matematyka 3a/1 wspomagające Aleksandra Mierzchała środa 7.30
matematyka 3a/2 wspomagające Aleksandra Mierzchała środa 8.20
dodatkowa matematyka pr 2a Aleksandra Mierzchała wtorek 7.30, czwartek 13.05
matematyka konsultacje Stefan Glinkowski, Aleksandra Mierzchała w miarę potrzeb
Język łaciński klasy 2a Sylwia Maleszka poniedziałek 8.20
warsztaty maturalne francuski Iwona Wrześniacka piątek 13.05
pozalekcyjny francuski 2a LO Iwona Wrześniacka poniedziałek 15.00
warsztaty mturalne angielski Ewelina Ludwiczak piątek 8.20
włoski dla lo B. Jędrzejak  
warsztaty  muzyczne klasa 2,3 Agnieszka Wielebska wtorek 14.50
Oratorium Młodzieżowe s. Teresa Pilecka  
siatkówka Arkadiusz Powierza środa 16.30
korekcyjno - kompensacyjne Dorota Główczak poniedziałek 14.55, czwartek 14.05, 14.55
zajęcia rewalidacyjne Beata Kuświk poniedziałek 15.00
    środa 7.10
    wtorek 13.05
    środa 8.10
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Rodzaj ZAJĘĆ Odpowiedzialni termin
j. polski wspomagające kl. 3c Paulina Nagrodzka czwartek 14.05
j. polski wspomagające kl. 3a/1 Paulina Nagrodzka środa 7.30
j. polski wspmagające 3a/2 Paulina Nagrodzka środa 8.20
dodatkowy j. polski pr kl. 3a Paulina Nagrodzka czwartek 13.05
j.polski konsultacje Paulina Nagrodzka w miarę potrzeb
dodatkowy j. polski pr kl. 2a Paulina Nagrodzka czwartek 8.20
Chemia konsultacje Joanna Stasiak w miarę potrzeb
biologia wspomagające 3c Małgorzata Dąbrowska wtorek 14.05
biologia wspomagające 3a Małgorzata Dąbrowska piątek 14.05
biologia konsultacje Małgorzata Dąbrowska w miarę potrzeb
Geografia kons. Przemysław Zimniak w miarę potrzeb
Matematyka IIIc r wspomagające Stefan Glinkowski czwartek 9.10
matematyka 3c p wspomagające Stefan Glinkowski czwartek 11.05
matematyka 3a/1 wspomagające Aleksandra Mierzchała środa 7.30
matematyka 3a/2 wspomagające Aleksandra Mierzchała środa 8.20
dodatkowa matematyka pr 2a Aleksandra Mierzchała wtorek 7.30, czwartek 13.05
matematyka konsultacje Stefan Glinkowski, Aleksandra Mierzchała w miarę potrzeb
Język łaciński klasy 2a Sylwia Maleszka poniedziałek 8.20
warsztaty maturalne francuski Iwona Wrześniacka piątek 13.05
pozalekcyjny francuski 2a LO Iwona Wrześniacka poniedziałek 15.00
warsztaty mturalne angielski Ewelina Ludwiczak piątek 8.20
włoski dla lo B. Jędrzejak  
warsztaty  muzyczne klasa 2,3 Agnieszka Wielebska wtorek 14.50
Oratorium Młodzieżowe s. Teresa Pilecka  
siatkówka Arkadiusz Powierza środa 16.30
korekcyjno - kompensacyjne Dorota Główczak poniedziałek 14.55, czwartek 14.05, 14.55
zajęcia rewalidacyjne Beata Kuświk poniedziałek 15.00
    środa 7.10
    wtorek 13.05
    środa 8.10