UNIHOKEJ

Categories: | Author: Radosław Pawlak | Posted: 2015-04-22 | Views: 486

W dniu 15 kwietnia  – rozegrany został mecz  w UNIHOKEJU pomiędzy uczniami klas trzecich a uczniami klas pierwszych i drugich gimnazjalnych. Drużynę ABSOLWENTÓW reprezentowali:
MACIEJ BENKE, MATEUSZ  KAJA,  MARCEL PIETRZAK, PIOTR ZIMOCH. Drużynę KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH reprezentowali: JULIA ŚMIECHOWSKA,  ADAMEK RAFAŁ, GRZEŚKOWIAK TOMASZ, DAWID MAJCHRZAK, KUŚWIK WIKTOR, KAMIL KOSIEWICZ MIKOŁAJ POWIERZA, WOJTEK  RYMER. Obie drużyny  grały bardzo walecznie i ambitnie do ostatniej sekundy każdej15 minutowej tercji tego  meczu.  Mecz zakończył się zwycięstwem absolwentów 12:4. Zwycięzcy otrzymali ,,PUCHAR PRZECHODNI PREZESA SL SALOS W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM” Bramki dla absolwentów strzelali: Marcel Pietrzak, Maciej Benke oraz Mateusz Kaja. Dla drużyny klas 1-2 po 2- bramki strzelili: Dawid Majchrzak i Mikołaj Powierza z klasy 1a.