INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

Categories: | Author: Radosław Pawlak | Posted: 2015-05-14 | Views: 446

W dniu 13.05.2015 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Powiatu
w Lekkiej Atletyce na stadionie KS STAL przy ulicy Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
W kategorii dziewcząt I miejsce na dystansie 100 m zajęła Olga Kalina. W kategorii chłopców I miejsce na dystansie 300 m zajął Tomasz Jankowski. Drużynowo I miejsce zajęła sztafeta dziewcząt w składzie: Olga Kalina, Natalia Karolewska, Weronika Kania i Wiktoria Chałupniczak. Natomiast chłopcy I miejsce zdobyli w sztafecie szwedzkiej w składzie: Michał Falis, Wojciech Grzelczak, Tomasz Jankowski, Przemysław Rychter.

Zobacz foto ...

Wyżej wymienieni zawodnicy uzyskali awans do Mistrzostw Rejonu, które odbędą się 21.05.2015 r. również na stadionie KS STAL przy ulicy Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Lista zawodniczek/ów reprezentujących Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta i Powiatu w Lekkiej Atletyce w w/g zdobytych miejsc:
DZIEWCZETA:
I miejsce – 100 m – Olga Kalina (kl. 1b)
I miejsce – sztafeta dziewcząt ( 4x 100 m): Olga Kalina (kl. 1b), Natalia Karolewska (kl. 1c),
Weronika Kania (kl. 2b), Wiktoria Chałupniczak (kl. 2a)
V miejsce - 600 m – Patrycja Dwornikowska (kl. 1a))
IV miejsce - skok w dal - Wiktoria Chałupniczak (kl. 2a)
V miejsce – skok w dal - Weronka Kania (kl. 2b)
V miejsce – pchnięcie kulą – Agata Pietrzak (kl. 1a)
100 m – Agnieszka Babral – (kl. 3c)
CHŁOPCY:
I miejsce - 300 m - Tomasz Jankowski (kl. 3 a)
I miejsce sztafeta szwedzka: Michał Falis – 100 m (kl. 2b), Wojciech Grzelczak – 200 m
( kl. 3c), Tomasz Jankowski - 300m (kl. 3a), Przemysław Rychter - 400m (kl. 3b)
IV miejsce – 300 m - Przemysław Rychter (kl. 3b)