Archiwum rok 2012/2013

Turniej piłki nożnej chłopców dla klas I – III.

Categories: | Author: Admin SP | Posted: 2013-01-30 | Views: 988

W piątek 25 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej we Wtórku odbył się turniej halowej piłki nożnej dla chłopców z klas I - III. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa we Wtórku. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów. Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek wystawiła do turnieju 2 drużyny, a ponadto wystąpiły: Szkoła Podstawowa w Łąkocinach, Szkoła Podstawowa w Daniszynie oraz Szkoła Podstawowa we Wtórku.

Grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały 12 minut. Najlepsza okazała się drużyna z Daniszyna, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju. Trzecie miejsce wywalczył I zespół naszej szkoły. Na czwartej pozycji uplasowała się II drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową Sióstr Salezjanek. 5 miejsce zajęli zawodnicy z Łąkocin.
Pierwsze 3 zespoły zostały nagrodzone pucharami, a pozostałe drużyny otrzymały dyplomy uznania. Wybrano również najlepszego strzelca turnieju, którym został Dawid Nowak z Daniszyna, zdobywając w całym turnieju 7 bramek.
Brawa należą się wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju, którzy wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz ambicją.
Po zakończeniu turnieju dla wszystkich zawodników przygotowano ciepły posiłek.