Archiwum rok 2013/2014

Pierwsze miejsca dla naszych uczniów
Image: Pierwsze miejsca dla naszych uczniów

Uczniowie Salezjańskiej Podstawówki podczas Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych , które odbyły się 9 marca 2014r. w Odolanowie kolejny raz stanęli na podium. Zosia Buszewska zajęła I miejsce, Karolina Sobczak II a Szymon Grodzki III miejsce. Teraz przed nimi Mistrzostwa województwa. Gratulujemy!!!!

Przedświąteczne zajęcia, dla przebywających w świetlicy, zorganizowane przez SU klas IV  - VI. Członkowie SU klas IV – VI wraz z opiekunkami zorganizowali dla chętnych uczniów spotkanie przedświąteczne. Spotkanie miało miejsce 7 kwietnia.

XIX Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej za nami.
Image: XIX Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej za nami.

W dniach 4 – 6 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim odbywały się XIX Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej, w których rolę gospodarza pełniło Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Ostrowie Wielkopolskim. Do naszego miasta zawitali sportowcy z Czaplinka, Dobieszczyzny, Dzierżoniowa, Połczyna Zdrój, Nowej Rudy, Pleszewa i Wrocławia, którzy rywalizowali w koszykówce, siatkówce oraz tenisie stołowym.

W dniu 03 kwietnia 2014 r. o godzinie 11.00 na ośrodku rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka odbyły się Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wielki sukces odniesli na nich uczniowie Szkoły Podstawowej Sióstr salezjanek. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Zosia Buszewska (kl. Vb) a II miejsce Karolina Sobczak (kl. VIb). W kategorii chłopców I miejsce zajął Szymon Grodzki (kl.VIb) a IV miejsce zajęli Damian Drozdowski (kl. IVa) i Maksymilian Jończak (kl. VIa). Wszyscy zawodnicy awansowali do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 9 marca 2014r. w Odolanowie. Życzymy powodzenia.