Archiwum rok 2013/2014

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce.

Categories: | Author: Admin SP | Posted: 2014-05-15 | Views: 592

W środę 14 maja 2014 roku na stadionie KS Stal Ostrów Wielkopolski odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w Lekkiej Atletyce.

Naszą szkołę reprezentowało 12 osób – osiem dziewcząt oraz czterech chłopców. Każdy z uczestników miał do wyboru dwie z sześciu konkurencji, w których chce wziąć udział – bieg na 60 m., bieg na 300 m., bieg na 600 m. dziewcząt, bieg na 1000 m. chłopców, skak w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
    Konkurencja była bardzo duża, lecz mimo to naszym zawodnikom udało się wywalczyć trzy medale. Olga Kalina zdobyła brązowy medal w biegu na 60 m., taki sam krążek wywalczył Maksymilian Jończak w biegu na 1000 m., natomiast Karolina Sobczak zajęła II miejsce w biegu na 600 m. Wszyscy medaliści otrzymali także nagrody rzeczowe.
Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Sobczak, Magdalena Sobczak, Olga Kalina, Eliza Libudzic, Chantal Laskowska, Patrycja Barańska, Natalia Karolewska, Anna Frąszczak, Jakub Matłoka, Maksymilian Jończak, Szymon Grodzki oraz Dawid Majchrzak.