Mode:
Archiwum rok 2014/2015

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW

Categories: | Author: Admin SP | Posted: 2015-04-22 | Views: 590

We wtorek 21.04.2015r. na Stadionie KS Stal odbyły się XXX Biegi Przełajowe o Puchar Klubu Olimpijczyka przy SP 5 w Ostrowie Wielkopolskim.
Reprezentacja naszej szkoły była w tym roku bardzo liczna, bo wynosiła aż 25 zawodników z klas IV-VI. Wszyscy walczyli zacięcie o jak najlepsze miejsca, dzięki czemu drużynowo jako szkoła zajęliśmy II miejsce otrzymując puchar i dyplom.

Nie zabrakło również wysokich miejsc zdobytych indywidualnie przez naszych uczniów.
Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowy medal oraz dyplom. Na zakończenie zawodów, zostały rozlosowane nagrody spośród wszystkich uczestników biegów. Szczęście nam sprzyjało, ponieważ zostało wylosowanych kilkoro naszych uczniów. Dodatkowo wszyscy  zawodnicy wraz z opiekunami otrzymali ciepły posiłek i napój.