Archiwum rok 2015/2016

Sukcesy naszych młodszych lekkoatletów na zakończenie sezonu

Categories: | Author: Admin SP | Posted: 2016-06-10 | Views: 607

Dnia 08.06.2016 r. w środę, uczniowie z rocznika 2005 reprezentowali szkołę w trójboju lekkoatletycznym. Były to ostanie zawody w tym roku szkolnym. Sześć dziewcząt i sześciu chłopców rywalizowało w trzech konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 60 m. Do rywalizacji przystąpiło w sumie 7 szkół podstawowych z Ostrowa Wlkp.

Grupa dziewcząt walczyła zacięcie, zdobywając srebrny medal, chłopcy również się postarali i także zdobyli srebro. Na koniec zostali wybrani najlepsi zawodnicy indywidualni, którzy zdobyli najwięcej pkt. Była to: Dagmara Adamcio zajmując drugie miejsce i Dawid Hyla który również zajął drugie miejsce. Dagmara i Dawid dostali medale i dyplomy, a dla szkoły został wręczony puchar i dyplom.

W zawodach udział wzięli: dziewczęta: Dagmara Adamcio, Oliwia Urbaniak, Inga Kanicka, Amelia Gibasiewicz, Patrycja Serafin, Gabrysia Cicharzewska, chłopcy: Mateusz Jędrzejewski, Wiktor Woś, Dawid Hyla, Jaś Budkiewicz, Kacper Michnio, Szymon Kubacki.

W imieniu wszystkich nauczycieli wf, młodszym i starszym zawodnikom chcemy podziękować za tak owocny w sukcesy rok szkolny i godne reprezentowanie szkoły.
Życzymy Wam  sukcesów w dalszej drodze sportowej.