Archiwum rok 2016/2017

Bardzo dobre wyniki w biegach przełajowych.

Categories: | Author: Admin SP | Posted: 2017-04-28 | Views: 434

24 kwietnia najlepsi biegacze naszej szkoły udali się na Piaski Szczygliczkę, aby wziąć udział w Mistrzostwach Miasta Ostrowa Wlkp. w Biegach Przełajowych. Biegi odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klas czwartych (i młodszych) oraz klas piątych i szóstych.

Już w pierwszym biegu mogliśmy cieszyć się z medalu, bowiem Lena Kanicka zajęła 2 miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowały się również Iga Lewińska – 4 miejsce, Oliwia Płonka – 6 miejsce oraz Karolina Wicenciak – miejsce 11. Chwilę później na starcie pojawili się chłopcy. Tutaj także zdobyliśmy medal. Kacper Mielniczek zajął 3 miejsce, Mikołaj Kubiak – 8, a Artur Napierała – 9. W biegu dziewcząt klas 5 i 6 też mieliśmy powody do radości. Inga Kanicka zajęła 2 miejsce, Julia Majchrzak – 5, a Patrycja Serafin 9. W zawodach wystąpili również: Dawid Hyla, Szymon Kubacki i Zuzanna Płonka. Lena i Inga Kanickie oraz Kacper Mielniczek awansowali do mistrzostw na szczeblu powiatu.