Archiwum - rok 2017/2018

XXXIII Biegi Przełajowe o Puchar Klubu Olimpijczyka

Categories: | Author: Marta Michalak | Posted: 2018-04-25 | Views: 430

Dzisiaj 25.04 wspólnie z p. Beatą Jędrzejewską i grupą uczniów, dość liczną, bo aż 29 zawodników,  wybraliśmy się na biegi przełajowe na Stadion Stali Ostrów. Zawody odbyły się po raz XXXIII, a organizowane są przez SP nr 5 pod nazwą ,,Biegi Przełajowe o Puchar Klubu Olimpijczyka". Biegi rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Nasza reprezentacja stanęła na wysokości zadania i zdobyła wysokie miejsca na podium.

W klasach 4 najlepsza okazała się Lena Kanicka zajęła I m, chłopcy II m. Jakub Jędrzejewski.

W klasach 5 najlepsza była Oliwia Płonka zajęła II m, w klasach 6 – I m. zajęła Lena Dąbrówka, a II m. zajęła Inga Kanicka.

W zawodach udział wzięli: Gabriela Uriasz, Monika Kołodziej, Klaudia Rucińska, Sarina Gryska, Anna Hyla, Aleksandra Szymczak, Zuzia Stradomska, Iga Szymczak, Ola Sikora, Lena Stefańska, Maja Kaźmierczak, Iga Lewińska Karolina Wicenciak, Gabriela Cicharzewska Stasiu Feret, Paweł Gabrysiak, Mikołaj Kubiak, Nikodem Latuszek, Artur Napierała, Franek Lis, Adam Drozdowski, Jan Frąszczak,  Miłosz Kurcz, Jan Maciejewski.

W sumie jako szkoła zajęliśmy IV m. tuż za podium ze stratą 5 pkt do trzeciego miejsca.